Tanie auto części samochodowe markowych producentów - Auto Części do twojego auta!

Tarcza hamulcowa TEXTAR 92109603 PRO

Tarcza hamulcowa - TEXTAR 92109603 PRO
Kod towaru:
92109603
Kod producenta:
92109603
Producent:
TEXTAR
Cena brutto:
123,79 PLN
Dostępność:
Wpisz ilość:
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznie
średnica [mm]: 300
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24,0
Wysokość [mm]: 47,1
Wzór otworów/Ilość otworów: 05/05
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez piasty koła
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez sworznia mocującego koła
Powierzchnia: pokryty
Minimalna grubość [mm]: 22,0
średnica otworu [mm]: 108,0
średnica otworu centrującego [mm]: 63,5
Ciężar [kg]: 7,3
Długość opakowania [cm]: 33
Szerokość opakowania [cm]: 31,5
Wysokość opakowania [cm]: 12
Techniczny numer informacyjny: 98200 1096 0 1 PRO
Informacje własne

Kody handlowe
98200 1096 0 1 PRO
Kod EAN
4019722309373
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
A.B.S. 09866511
A.B.S. 17151OE
APEC braking DK6018
APEC braking DSK2034
APEC braking SDK6018
ATE 24012401611
ATE 24032401611
ATE 424161
ATE 524161
AUGROS 5973389P
BARUM BAR24161
BELACO BDI1130
BENDIX 562180B
BENDIX 562180BC
BLUE PRINT ADJ134356
BORG & BECK BBD4238
BOSCH 0986478718
BOSCH 0986479899
BOSCH 0986479B44
BOSCH 0986479S48
BOSCH 986478718
Brake ENGINEERING DI956042
BREMBO 09866510
BREMBO 09866511
BREMBO 09866514
BREMBO 9866511
COMLINE ADC1215V
COMLINE ADC1220V
DELPHI BG3537
DELPHI BG3537C
DELPHI BG3708
FERODO DDF11251
FERODO DDF1125C
FERODO DDF1125C1
FORD 1321488
FORD 1376118
FORD 1388257
FORD 1465618
FORD 1506298
FORD 1565017
FORD 1681578
FORD 1S7A1125BA
FORD 1S7J1125CB
FORD 1S7W1125AB
FORD 4097477
FORD 4097478
FORD 4110587
FORD 4179398
FORD 4181042
FORD 7S711125B1A
FORD 7S7J1125BB
FORD 7S7JJ1125BB
FTE BS5199
GALFER B1G22401611
GIRLING 6041471
HELLA 530032902
HELLA PAGID 355108031
HELLA PAGID 355108041
HELLA PAGID 355108042
HELLA PAGID 355127691
HELLA PAGID 8DD355108031
HELLA PAGID 8DD355108041
HELLA PAGID 8DD355108042
HELLA PAGID 8DD355127691
ICER 78BD67672
JAGUAR C2S35270
JAGUAR C2S42667
JAGUAR C2S4566
JAGUAR C2S49729
JAGUAR C2S52091
JURATEK FOR122
JURID 562180J
JURID 562180JC
LPR F1031VR
METZGER 6110078
MEYLE 7155217019PD
MGA D1389
MINTEX MDC1503
NK 202550
NK 312550
NK 342550
OBTEC A/S 815171725V
OPTIMAL BS6590
PAGID 50345
PAGID 50345PRO
REMSA 660710
ROADHOUSE 660710
sbs 1815202550
sbs 1815312550
sbs 1815342550
STOP 562180S
TEXTAR 92109600
TEXTAR 92109605
TRW DF4147
VALEO 186750
VALEO 197327
WAGNER WGR11251
WOKING D660710
ZIMMERMANN 250134400
ZIMMERMANN 250134420
ZIMMERMANN 250134452
ZIMMERMANN 250134470
ZIMMERMANN 250134472
ZIMMERMANN 250134475
MarkaModelPojemnośćKWKMRok produckji
FORDMETROSTAR19991071452000.10 - 2007.02
FORDMETROSTAR24951251702000.10 - 2007.02
FORDMONDEO III (B5Y)1798921252000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)1798811102000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)1798961302003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)1998851152000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)199866902000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)1998961302001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)19991071462000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)21981101502004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)21981141552004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)24951251702000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)29671662262002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)29671502042004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1798921252000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1798811102000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1798961302003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1998851152000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1998921252000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)199866902000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)1998961302001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)19991061442000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)19991071462000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)21981141552004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)21981101502004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)24511251702000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)24951251702000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)29671662262002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)29671502042004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)1798921252000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)1798811102000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)1798961302003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)1998851152000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)199866902000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)1998961302001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)19991071462000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)21981101502004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)21981141552004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)24951251702000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)29671662262002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)29671502042004.09 - 2007.03
FORD (CHANGAN)MONDEO19991051412003.05 -
FORD (CHANGAN)MONDEO24951271732003.05 - 2007.12
FORD AUSTRALIAMONDEO liftback (HE)1988941282000.02 - 2001.04
FORD AUSTRALIAMONDEO sedan (HE)1988941282000.02 - 2001.04
JAGUARX-TYPE (X400)1998961302003.07 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)20991151562002.03 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)21981141552005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)21981101502005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)21981071462007.01 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)24901431942002.09 - 2005.12
JAGUARX-TYPE (X400)24951441962001.06 - 2009.11
JAGUARX-TYPE (X400)29671722342001.06 - 2002.12
JAGUARX-TYPE (X400)29671692302001.06 - 2008.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)1998961302004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)20991151562003.11 - 2009.03
JAGUARX-TYPE kombi (X400)21981141552005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)21981101502005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)21981071462007.01 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)24901431942004.09 - 2005.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)24951441962004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)29671692302004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE kombi (X400)29991692302004.09 - 2008.12
Polecane produkty
  • NAZWA:
    PRZESTAWIACZ WALKA ROZRZ.ASTRA H 1.6 06-
    KOD: 205303
    Nazwa producenta: RUVILLE
    PRZESTAWIACZ WALKA ROZRZ.ASTRA H 1.6 06-
    384,51 PLN
  • NAZWA:
    FILTR PAL.FIAT DUCATO 3.0D /KOMPLET/
    KOD: 24.ONE.0B
    Nazwa producenta: UFI
    FILTR PAL.FIAT DUCATO 3.0D /KOMPLET/
    146,52 PLN
  • NAZWA:
    PRZESTAWIACZ WALKA ROZRZ.ASTRA H 1.6 06-
    Nazwa producenta: INA
    PRZESTAWIACZ WALKA ROZRZ.ASTRA H 1.6 06-
    284,35 PLN
  • NAZWA:
    ZESTAW ROZRZADU BRAVA 1.9JTD 98- /+POMPA
    KOD: 55844731
    Nazwa producenta: RUVILLE
    ZESTAW ROZRZADU BRAVA 1.9JTD 98- /+POMPA
    373,83 PLN
  • NAZWA:
    SKRAPLACZ
    KOD: 70225905
    Nazwa producenta: DENSO
    SKRAPLACZ
    260,08 PLN
  • NAZWA:
    AMORT.POKRYWY BAGAZ.MATRIX 01-
    Nazwa producenta: LESJOFORS
    AMORT.POKRYWY BAGAZ.MATRIX 01-
    55,65 PLN
91 482 76 98
Odbiór osobisty
ul. Welecka 15 ; 72-006 Mierzyn / Szczecin
Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek, godz. 9-17
sobota, godz. 9-13
arwit_pl
Copyright © 2005 - 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.
ASCO Systemy Informatyczne sp. z o.o. sp.k. - oprogramowanie dla firm
Design: MinisterstwoReklamy.pl
Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.